16 січня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний провів щотижневу робочу нараду з керівниками районних відділень центральних органів виконавчої влади, керівниками окремих державних установ, організацій району. В нараді взяли участь голова районної ради Василь Пасічник та міський голова Ніла Островська. На нараді розглядались питання забезпечення життєдіяльності району. Основна увага приділялась питанням, які стосувалися криміногенної обстановки та надзвичайних ситуацій в районі, наповнення бюджетів усіх рівнів, медичного обслуговування населення та медичної реформи, соціального захисту населення, освіти, реформування дорожньої служби.

Під час розгляду питань Дмитро Васильович особливу увагу звернув на роботу відділу поліції, так як під час зимових свят збільшилась кількість правопорушень, пов’язаних з зловживанням спиртних напоїв. Також, вкотре очільник району зупинився на питанні призначення субсидій для жителів району, особливо в частині своєчасного повідомлення громадян про призначення або відмову в призначенні житлових субсидій..